У Покровську тривають роботи з реконструкції приймального відділення лікарні

У Покровську триває реконструкція приймального відділення КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування», яка проводиться за кошти обласного та місцевого бюджетів у рамках національної програми «Велике будівництво».

Так, проєктом передбачено облаштування сучасного відділення екстренної медичної допомоги з кабінетами супутньої апаратної діагностики. Виконуються роботи з будівництва опалювального приймального боксу для автомобілів швидкої допомоги, пристосування вхідної групи до потреб маломобільних груп населення, капітальний ремонт приміщень першого поверху будівлі.

Загальна вартість реконструкції складає 15мільйонів 943 тисячі 404 гривні. У минулому році з бюджету області на виконання робіт було виділено 9 мільйонів 448 тисяч 364 гривні, які були використані у повному обсязі. Що ж стосується 2021 року, то на завершення ремонтних робіт з міського бюджету Покровська було виділено 3 мільйона 996 тисяч 300 гривень, а з обласного —  3 мільйона 470 тисяч 900 гривень.

Завершити реконструкцію приймального відділення «Покровської КЛІЛ» мають у 2021 році. Нагадаємо, приймальні відділення у 11 лікарнях Донецької області відновлюються та модернізуються в рамках  національної програми «Велике будівництво». Роботи на восьми з них вже завершено.

- Реклама -