У Покровську провели майстер-клас для підоблікового пробації

Сьогодні, напередодні 8 березня – свята весни, краси, любові та ніжності Покровським МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області спільно з Покровським ЦСС в Донецькій області для неповнолітнього підоблікового організований творчий захід під гаслом: «Найкращий подарунок для матері – це подарунок зроблений власноруч та від серця»  

Заздалегідь до наступаючого жіночого дня, ми запитали в хлопця, що саме, він бажає подарувати мамі до свята 8 Березня. Хлопець виявив бажання купити рамку для фотографії. Тоді, і виник цей захід, навіщо ж купувати, якщо можна виготовити власноруч і оздобити, як душа забажає.

Фахівець Покровського ЦСС Наталія Антонова провела майстер- клас з оздоблення рамки для фотографії з матеріалів, які знайдуться під рукою в будь-кого і в будь-який час.

Придбали матеріали, набралися досвіду і робота закипіла. Хлопець завзято брав участь в оздобленні фоторамки, самостійно обрав матеріал, йог колір та прикраси. Під час роботи, нагадали, що жіноче свято, особливо для матері повинно бути кожен день, а найголовнішим подарунком буде виявлення поваги, чемності, любові до матері і правослухняна поведінка від дитини. Неочікуваним було те, що підліток проявив ініціативу та підготував ще одну рамочку, в якості подарунки для своєї подруги.

Такі заходи сприяють  підтриманню духовного зв’язку не тільки з матір’ю, але і налагодженню стосунків в суспільстві в цілому, вихованню естетичного смаку, розвитку творчих здібностей, формуванню позитивного морального ставлення до жінки – матері.

- Реклама -