Прекрасну половину Мирнограда привітали зі святом весни

Вчора, 4 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня у Мирнограді відбувся урочистий захід для прекрасної половини міста. У Палаці культури «Україна» зібралися співробітниці комунальних служб, підприємств, організацій, представниці виконавчої влади, а також найактивніші мешканки міста.

На початку святкового заходу жінки могли насолодитися роботами вихованців студій декоративно-прикладної майстерності. Святковості додавали жива музика, креативні фотозони та фуршет.

Після цього всі перейшли до концертної зали, де першим жінок привітав лідер Асоціації вугільних міст Донбасу Андрій Аксьонов.

«Мирноград для мене — особливе місто, адже тут народилися мої батьки, тут народився я, тут народилися мої діти. Коли я заїжджаю у ваше місто, на душі становиться тепло, я, начебто, повертаюсь у дитинство. А тепер хочу перейти до привітань. Любі жінки! Я хочу побажати вам здоров’я і щоб поруч з вами завжди був чоловік, який би давав вам можливість почувати себе жінкою», — звернувся до присутнії Андрій Аксьонов.

Привітав представниць жіночої статі й міський голова Олександр Брикалов. Він побажав всім міцного здоров’я, миру та злагоди.

Після цього мешканкам Мирнограду вручили грамоти та подяки міської ради та виконавчого комітету за багаторічну і сумлінну працю.

Приємним подарунком до свята став концерт від найкращих творчих колективів міста.

- Реклама -