У Покровську мешканці двох будинків по вулиці Авангардна з наступного тижня залишаться без теплопостачання

З 1 березня мешканці двох будинків по вулиці Авангардній, що у Покровську, залишаться без теплопостачання. Відповідне рішення було прийняте на зустрічі заступника міського голови Сергія Федорова та мешканців будинків №2Б та №2В.

«Ми продовжуємо переводити багатоквартирні будинки по цій вулиці на альтернативне опалення за програмою співфінансування: газифікація квартир здійснюється за кошти місцевого бюджету, а роботи по внутрішній розводці будуть здійснені за рахунок мешканців. З 1 березня ми відключаємо ці будинки від центрального опалення, адже «Укрзалізниця» виставляє рахунок місту у 2400 гривень за 1 Гккал, а ми в свою чергу людям виставляємо рахунок на 1400 гривень. Різниця у тарифі «лягає на плечі» місцевого бюджету», — зазначив Сергій Федоров.

У зв’язку з цим місцевою владою було прийняте рішення відключити два будинки від опалення та розпочати роботи з газифікації. Закінчити їх планується до 31 березня.

Нагадаємо, раніше будинки 2А, 2Б, 2В по вулиці Авангардній та будинок №48 по вулиці Добропільскій знаходилися на балансі «Укрзалізниці», але декілька років тому вони були передані на баланс міста. Тоді й стало питання щодо подальшого опалення цих будинків. Восени 2020 року розпочалися роботи з газифікації будинку №48 по вулиці Добропільська та №2А по вулиці Авангардна, які тривали майже до самого нового року.

- Реклама -