На Добропільщині можна безкоштовно відвідати театральні вистави

Сьогодення будь-якого сучасного міста важко уявити без розвиненого культурного життя. Адже це невід’ємна складова розвитку особистості.

Культурне життя у великому Добропіллі стрімко розвивається вже протягом шести років: створені осередки культури, громадські простори, облаштовані центри  творчості та дозвілля, організовані виступи театральних труп. Для цього Добропільська міська рада активно співпрацює з творчими колективами всієї України.

«З призначенням нового керівника Центру культури та дозвілля, який почав працювати, не просто сидіти, а працювати, у нас почалася гастрольна діяльність. До нас приїжджають київські трупи, театри. На сьогодні вже повний зал. Люди спочатку не знали, що таке може бути в принципі, а тепер повні зали. Приїжджають колективи, які ставлять вистави для дітей, адже маленькі мешканці Добропілля мають розвиватися духовно», — зазначає Добропільський міський голова Андрій Аксьонов.

Так і ввечері п’ятниці, 19 лютого, 250 дітей отримали можливість побачити виставу за мотивами улюбленого твору безкоштовно.

Вся увага маленьких добропільчан протягом години була спрямована лише на сцену, де розгортались кумедні діалоги та несподівані повороти сюжету за мотивами улюбленої казки про Гаррі Поттера та його друзів.

Позитивні емоції отримали не лише діти, які дивилися виставу, але й самі актори. Вони зазначають, що до Добропілля приїжджають вже втретій раз, проте тутешня публіка підкорює їх трупу наче вперше.

Добропільський міський голова Андрій Аксьонов впевнений, що завдання кожного дорослого — це створювати, розвивати та дбати про найголовніше — сьогодення підростаючого покоління.

- Реклама -