З 24 лютого на Донеччині встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки

З 24 лютого в Донецькій області почне діяти «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби. Про це повідомив директор департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Ігор Бойко під час щоденного брифінгу.

«З 24 лютого 2021 року ми повертаємося до адаптивного карантину.  Діятимуть 4 рівня небезпеки – зелений, жовтий, помаранчевий та червоний.  І саме з 24 лютого вся країна переходить до базового режиму —  це жовтий режим», — сказав Ігор Бойко.

Жовтий рівень епідемічної небезпеки передбачає відповідні обмеження та протиепідемічні заходи, які наразі діють на території всієї країни, з деякими пом’якшеннями.

Так, на Донеччині дозволяється:

— проведення масових заходів (культурних, спортивних тощо, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 кв метри площі, або з наповненістю залів понад 50% місць. Раніше діяли обмеження, що в заходах може брати участь не більше 20 осіб і для кожного мало бути передбачено 5 кв. метрів площі;

— відвідування закладів освіти групами більш як 20 осіб;

— проводити матчі командних ігрових видів спорту, але за умови, що глядачів буде половина від передбачених місць;

— працювати ресторани, кафе, бари та їдальні – до 24 години (раніше працювали до 23 години);

—  у спортзалах та фітнес-центрах можна буде перебувати 1 особі на 10 кв метрів, у басейнах – не більше, ніж 4 особи на одній доріжці для індивідуальних занять або 6 осіб для спортивно-тренувальних груп (раніше в спортзалах діяли умови перебування 1 особи на 20 кв. метрів загальної площі приміщення та заборонялась діяльність басейнів).

- Реклама -