У Мирнограді нагородили медалями учасників подій у Дебальцевому

Сьогодні, 18 лютого, у Мирнограді відбувся захід, який було присвячено подіям у Дебальцевому, що відбувалися у січні-лютому 2015 року.

Заступниця міського голови Тетяна Ситник нагородила медаллю «За вірність ідеї» активіста, волонтера та громадського діяча Анатолія Тищенка.

Також заслужені нагороди, а саме Ордени «За оборону рідної держави», отримали старший солдат Віктор Горлов, сержант Юрій Заверзаєв та старший солдат Михайло Павлюк.

Під час урочистого заходу присутні передивилися відео «Битва за Дебальцеве. Карта боїв» та вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Нагадаємо, битва за Дебальцевський плацдарм — одна з найтрагічніших та найгероїчніших сторінок в історії сучасної України. За даними Генерального штабу ЗСУ, під час бойових дій в районі Дебальцевого у період з 15 січня по 18 лютого загинуло 110 військовослужбовців, 270 було поранено, 7 — взято в полон та 18 зникли безвісти. За весь час оборони Дебальцівського виступу загинуло 136 та було поранено 331 військовослужбовця ЗСУ.

- Реклама -