Чи дотримується температурний режим у закладах освіти Покровська: відповідь заступниці міського голови

Останнім часом до редакції сайту DDK.DN.UA надходить багато звернень від батьків учнів навчальних закладів Покровська, адже у деяких з них не дотримується температурний режим.

Багато скарг надходило на адресу загальноосвітньої школи №15, у якій, до речі, зараз навчаються й діти з ЗОШ №6. Нагадаємо, у цьому навчальному закладі з листопада 2020 року тривають роботи з реконструкції за кошти Європейського інвестиційного банку. Саме тому учні були частково переведені на навчання до школи №15.

Проблеми з опаленням та дотриманням температурного режиму спостерігаються й у загальноосвітній школі №3. Так, наприклад, Юлія, мама одного з учнів, розказала журналістам, що температура у класах зранку ледве сягає 12 градусів тепла. Після другого уроку трохи теплішає — до 16 градусів.

«Перші два уроки діти сидять у верхньому одязі», — зазначає мама учня.

За коментарями з приводу ситуації, що склалася, ми звернулися до заступниці Покровського міського голови Світлани Макарової.

«У зв’язку зі зниженням температури повітря та ускладненням погодних умов, в закладах освіти Покровської міської ради проводиться додатковий моніторинг температурного режиму в кабінетах (о 7-00, о 12-00 та о 20-00), а у котельнях підключаються резервні котли. Керівникам навчальних закладів було наголошено на можливості організації навчання учнів у дистанційному форматі», — зазначила Світлана Гарібальдівна.

Також заступниця міського голови підкреслила, що наразі всі заклади освіти Покровська дотримуються норм температурного режиму, а у поодиноких випадках застосовуються невідкладні заходи щодо поліпшення ситуації.

 

- Реклама -