Спортсмени з Мирнограда стали призерами чемпіонату Донецької області з пауерліфтингу

З 9 по 13 лютого у Дружківці проходив чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів та дорослих.

Участь у змаганнях взяли багато команд з різних міст Донецької області, серед яких була і команда ДЮСШ з міста Мирноград. Вона була представлена трьома дівчатами, вісьма хлопцями та одним юніором.

Першими на поміст вийшли дівчата і здобули дві перемоги та одне друге місце:

І місце Бордюг Вероніка у ваг.кат. до 57 кг,
І місце Артьомова Анастасія у ваг.кат. до 69 кг,
ІІ місце Ащеулова Вікторія у ваг.кат. до 57 кг.

В абсолютній першості серед дівчат Бордюг Вероніка здобула І місце, а Артьомова Анастасія стала другою.

За дівчатами на поміст вийшли юнаки найлегших категорій. В категорії 46 кг другим став Петряєв Данило, а до 66 кг перемогу здобув Лобанов Максим.

Наступні дні також були успішні — в категорії до 83 кг перемогу здобув Гринь Дмитро, він також виконав норматив кандидата у майстри спорту, в категорії до 74 кг, друге та третє місце посіли відповідно Меркулов Данило та Овчинников Микита, друге місце також посів Дорошенко Андрій у ваговій категорії до 105 кг.

В заключний день перемогу здобув юніор Туник Георгій у ваговій категорії до 83 кг, також він виборов перемогу в абсолютній першості серед юніорів.