«Що я наробив?»: мешканці Добропілля можуть отримати до 40 тисяч гривень за корисні інструкції

Платформа Yak Today запустила конкурс корисних інструкцій «Що я наробив?», до якого можуть долучитися всі, хто вміє добре робити щось руками. Загальний призовий фонд конкурсу складає 40 000 гривень. Для участі у конкурсі треба на сайті Yak.Today опублікувати інструкцію з виготовлення будь-яких корисних речей в домашніх умовах.

Участь у конкурсі «Що я наробив?» можуть брати усі, хто створює щось своїми руками: будь то технічні прилади, меблі, вишивка, іграшки чи робототехніка — будь що, що приносить радість і користь. Будь-якого рівня складності та в будь-якому матеріалі, , з використанням стандртного набору інструментів, який є у вас або у вашого сусіда.

Нагороди у конкурсі будуть за трьома категоріями: «Вибір користувачів сайту» (голосують відвідувачі сайту), «Вибір Як Today» (вибирає команда проєкту) і «Вибір професійних мейкерів» (вибирає журі). Це дозволить навіть початківцю позмагатись із досвідченими мейкерами і запропонувати власну інструкцію. Також ще п’ять учасників отримають заохочувальні призи у розмірі 2000 гривень. 

«Тому навіть якщо ви тільки знайшли своє хобі, або ж справу всього життя й зовсім недавно взяли до рук пилку, або ж голку з ниткою — не бійтесь, ви вже на шляху до вдосконалення цього світу й наповнення його своїми новими творіннями», — закликають організатори.

Приз у кожній категорії — 10 000 грн. Ще п’ять учасників отримають заохочувальні призи у розмірі 2000 гривень.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно: 

  1. Зареєструватись на сайті «Як Today» (вказавши всю інформацію про себе);
  2. Розмістити інструкцію на сайті;
  3. Отримати від адміністраторів сайту підтвердження про публікацію інструкції, або рекомендації по її доопрацюванню  (якщо є рекомендації — учасник конкурсу доповнює інструкцію); 
  4. Інструкція публікується на сайті із тегом #конкурс; 

Один учасник може подати декілька інструкцій на конкурс, але не може отримати декілька призів.

Подати заявку можна за посиланнямhttps://yak.today/contest/#contest-how-to-participate  

Термін прийому заявок: 18 січня – 8 лютого 2021 року; 

- Реклама -