У Покровську створять Центр допомоги жертвам домашнього насильства

У рамках реалізації програми ООН з відновлення і розбудови миру «Міста, вільні від домашнього насильства» міська рада прийняла рішення про участь у проєкті для створення у Покровську центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Про це повідомляють на офіційному сайті Покровської міської ради.

Розміститься Центр в одному з багатоповерхових будинків у мікрорайоні «Південний», де вже два місяці тривають ремонтні роботи. Вартість проекту складає 1,33 мільйона гривень. Ремонтні роботи та оснащення центру меблями відбуватимуться за кошти донорів. Покровська міська рада оплачуватиме роботу спеціалістів та подальше утримування приміщень.

Планується, що у Центрі допомоги жертвам домашнього насилля працюватиме чотири фахівці із соціальної роботи та один психолог. Перебувати у закладі постраждалі зможуть до 10 днів. За цей термін буде надана комплексна соціально-психологічна та первинна правова допомога.

Відкриття Центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі заплановане на середину лютого. До закінчення ремонтних робіт постраждалі можуть звертатися у Центр соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 22, каб. 5 або за телефоном: (0623)521908.

 

- Реклама -