Депутат Сергій Андрійченко забезпечив мобільний пункт обігріву у Покровську дровами та смаколиками

Морози, сніг та холодний вітер ось вже декілька днів поспіль спостерігаються на території Донецької області. Не виключенням став і Покровськ. Аби люди, які опинилися у важких життєвих обставинах, чи прості перехожі могли врятуватися від холоду, в місті було відкрито декілька пунктів обігріву.

Кожного року у сквері Соборний, що у самому центрі Покровська, мобільний пункт для обігріву громадян розгортають і рятувальники. Цілодобово вони чергують, аби у разі необхідності надати допомогу мешканцям міста.

Нещодавно до намету завітали депутати від «Молодіжної партії» Денис Оріщенко та Малхаз Єсєбуа, які поцікавилися роботою пункту. Дізнавшись про потреби, вони звернулися до свого колеги, депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка. І вже сьогодні, за сприяння Сергія Сергійовича, до пункту обігріву привезли дрова, питну воду, чай, каву, цукор, солодощі та одноразовий посуд.

«Дуже важливо не лишатися осторонь чужих проблем та допомагати тим, хто цього потребує. Вже декілька днів тримаються морози і ці пункти вкрай важливі для людей, особливо для тих, хто не має власного житла. На своєму прикладі ми показуємо, що робити добро нескладно, і кожен з нас може долучитися до цієї важливої справи», — наголосив депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко.

І поки розвантажували подарунки, до намету завітали декілька мешканців, які змогли зігрітися біля пічки та поласувати гарячим чаєм зі смаколиками. Вони від усього серця дякували за цю можливість, адже у холодну пору такий пункт може не тільки зберігти здоров’я, а й, навіть, врятувати чиєсь життя.

- Реклама -