У Покровському центрі зайнятості розповіли про результати роботи за минулий рік

Вчора, 13 січня, директорка Покровського  міського центру зайнятості Тетяна Радченко провела для представників засобів масової інформації брифінг , під час якого розповіла про результати роботи установи за минулий, 2020 рік.

«За 2020 рік на обліку в нашому центрі зайнятості перебувало 1777 осіб, з яких працевлаштовано – 1033. Станом на 1 січня кількість безробітних, що перебували на обліку становила 468 осіб», — розпочала директорка Тетяна Радченко. 

Також у центрі зайнятості було поновлено навчання за направленнями в центрах професійно-технічної освіти. В Україні таких центрів усього 11 — в Харкові, Одесі, Рівному, Краматорську та інших містах. Під час навчання безробітні мають змогу пройти підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за робітничими професіями. Варто відзначити, що навчання, проїзд та проживання здійснюються за рахунок фонду соціального страхування.

За минулий рік цією послугою скористувалися 229 безробітних осіб, 9 з яких внутрішньо переміщені особи, а двоє — учасники АТО. Усі вони по закінченню навчання були працевлаштовані.

За 2020 рік на нові робочі місця з компенсацією єдиного внеску були працевлаштовані 29 осіб. За квотою — 149 безробітних. Участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру взяли 310 осіб, з яких 13 – внутрішньо переміщені особи, дві особи мають статус учасника АТО. На період карантину даний вид робіт 100% фінансується за рахунок роботодавця. 

Нагадуємо, що з першого січня 2021року підвищився розмір мінімальної заробітної плати, який тепер становить 6000 грн. Розмір максимальної допомоги по безробіттю — 9080 грн, мінімальної допомоги – 1000 грн. 

- Реклама -