Карантин зимових канікул у Покровську: як житиме місто наступні два тижні

Вже з п’ятниці, 8 січня, по всій території України буде введено карантин зимових канікул. Варто відзначити, що обмеження будуть не такими суворими, як під час весняного локдауну в 2020 році. А сьогодні у Покровську на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації пояснили, як локдаун з 8 по 24 січня вплине на життя мешканців.

Так, у цей період працюватимуть магазини, площі яких не менш як на 60% відведені для торгівлі продуктами харчування, ліками, засобами гігієни та зв’язку. Також у магазинах можна буде купити товари для догляду за рослинами, друковану пресу, побутову хімію чи товари для домашніх улюбленців.

Працюватимуть під час карантину й продуктові ринки. А ось ринки з непродовольчими товарами будуть закриті — вони можуть працювати на доставку.

Не скажеться локдаун і на роботі громадського транспорту — працюватиме і міський, і міжміській, і міжнародний транспорт. Без змін лишається також робота залізничного та авіатранспорту.

За попереднім записом у місті будуть працювати Центр надання адміністративних послуг, а також салони краси і перукарні.

Школи, заклади професійно-технічної освіти та вищі навчальні заклади працювати не будуть. Нагадаємо, що для школярів Покровська на цей період передбачені зимові канікули.

Що стосується організації дозвілля, то мешканцям доведеться обмежитись прогулянками у парку та домашніми розвагами. Будь-які масові, розважальні, соціальні та спортивні заходи проводитися не будуть.

- Реклама -