МОЗ наполягає на введенні запланованого посиленого карантину з 8 до 24 січня

Міністерство охорони здоров’я наполягає на введенні запланованого посиленого карантину з 8 до 24 січня.

Про це під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“Ми заздалегідь попередили про жорсткий карантин з 8 до 24 січня включно. Була прийнята відповідна постанова уряду. Під час мого особистого спілкування з бізнесом всі зазначили, що розуміють введення посилених карантинних заходів. Я неодноразово наголошував, що з кінця січня традиційно починає зростати кількість хворих на грип. На середину лютого (з огляду на статистику  минулих років) прогнозується пікове навантаження щодо захворюваності на грип”, — заявив очільник МОЗ.

Міністр зазначив, що щодня від коронавірусної хвороби помирає майже 200 людей. Понад 23 тис. осіб наразі знаходяться в лікарнях і потребують відповідної медичної допомоги в умовах стаціонару. Більше 10% — це важкі хворі. Взагалі в країні збільшується кількість важких хворих.

Також очільник МОЗ закликав українців звертатися з будь-якими ознаками ГРВІ до сімейних лікарів для проведення тестування на COVID-19. Країна повністю забезпечена тест-системами, а потужності лабораторій дозволяють проводити понад 75 тис. тестувань на добу.

 

- Реклама -