Завантаженість ліжок для хворих на коронавірус в Донецькій області складає 37-40%, — ДонОДА

Завантаженість ліжок у лікарнях Донеччини, призначених для лікування хворих на коронавірус, наразі складає 37-40%. Про це сьогодні, 22 грудня, під час проведення щоденного брифінгу повідомив начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

«Наразі завантаженість становить 37-40%. Десь більше, десь менше, але у середньому так. На стаціонарному лікуванні знаходяться пацієнти, які перебувають у середньому та важкому стані. На штучній вентиляції легенів по області знаходяться зараз до 20 пацієнтів. Більшість пацієнтів все ж таки потребують кисневої підтримки. Але наші лікарні забезпечені і ШВЛ, і киснем на достатньому рівні», — підкреслив Олександр Педенко.

Варто зазначити, що наразі в Донецькій області для лікування хворих на коронавірус визначені 28 медичних установ. Серед них 24 лікарні вже уклали договори та отримали «ковідний» пакет від Національної служби здоров’я України. Ще одна лікарня очікує укладення договору. А ось 2 лікарні мають проблеми, які не можна усунути в цьому році, аби підписати договір з НСЗУ.

Нагадаємо, за минулу добу в Донецькій області коронавірусну хворобу було лабораторно підтверджено у 32759 людей, серед яких 22151 пацієнт вже одужав, 9943 продовжують лікування, 665 людей померло.

- Реклама -