З 1 січня у Покровську зросте вартість харчування у дитячих садочках та школах

З 1 січня 2021 року у Покровську зросте вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах. Про це вчора, 15 грудня, під час засідання виконавчого комітету Покровської міської ради повідомила начальниця відділу освіти Марина Голуб.

Так, Марина Олександрівна зазначила, що зростання ціни пов’язане з підвищенням заробітної плати та інфляцією.

Вартість харчування у дитячому садочку для однієї дитини в день з 1 січня становитиме 36 гривень. З цієї суми батьки сплачуватимуть 60%, 40% — за рахунок місцевого бюджету. Загалом після подорожчання батьки дошкільнят сплачуватимуть кожного дня на 3 гривні більше.

Що ж стосується учнів 1-4 класів, харчування яких сплачується з бюджету міста, то вартість харчування для них зросте на 1 гривню — до 13 гривень на день. Решту суми за порцію сплачують батьки.

Нагадаємо, попереднє подорожчання на харчування дітей у загальноосвітніх закладах Покровська відбулося на початку січня 2020 року. Тоді було прийняте рішення про визначення суми на харчування у розмірі 20 гривень в день на одну дитину. В тому числі за рахунок місцевого бюджету сплачувалось 12 гривень на день за дітей пільгових категорій та учнів 1-4 класів.

 

- Реклама -