Добропільщина потерпає від грипу та ОРВІ

У нинішньому епідсезоні грипу та ГРВІ у Добропільському районі вже зареєстровано 1124 хворих. За період з 3 жовтня 2016 року по 5 січня 2017 року за оперативними даними структурних підрозділів КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  перехворіло 7,1 % населення. Діти віком до 17 років становлять 74,0 % від загальної кількості захворілих.

Оперативну інформацію про епідемічну ситуацію з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у Добропільщині повідомляє районна рада.

За минулий звітний тиждень темп приросту захворюваності знижується як у дорослих, так і серед дітей, показники не перевищують епідемічних порогів.           

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Добропільській амбулаторії – 11546,9 (209 випадків), найменший – в Золотоколодязянській амбулаторії – 609,1 (63 випадка) на 100 тис. населення.

Медичні працівники КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» попереджають, що якщо помітили у себе симптоми, характерні для ГРВІ (нежить, кашель, біль у горлі, головний біль, слабкість) необхідно негайно звернутися до лікаря.

Та, якщо притримуватися простих правил, то шанси вберегтися від захворювання виростають в рази.