Депутат від монобільшості виступав проти виділення 1,4 мільярда гривень на погашення заборгованості перед шахтарями

У Верховній Раді України було зареєстровано постанову про скасування рішення, що передбачало виділення грошей на погашення заборгованості перед працівниками державних шахт. Автором постанови виступив народний депутат від партії «Слуга народу» Микола Галушко.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук розповів голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Нагадаємо, рішення щодо виділення 1,4 мільярда гривень на погашення зарплатної заборгованості перед гірниками було прийняте урядом 28 жовтня і підтримане депутатами Верховної Ради України 17 листопада.

«Він зареєстрував постанову про скасування рішення Верховної Ради від 17 листопада. А це означає, що питання внесення змін до бюджету 2020 та виділення грошей гірникам знову затягується, бо має бути винесене на розгляд парламентом! Я не знайомий з Миколою Галушко близько, проте обов’язково запитаю, чи знає він що таке важка праця, як це місяцями не отримувати грошей та як дивитися в головні очі дітей?» — зазначив у своєму дописі Михайло Волинець.

Але поки матеріал готувався до публікації, Михайло Волинець повідомив, що завдяки розголосу, депутат Галушко відкликав свою заяву про скасування постанови.

Варто зазначити, що наразі борг по зарплаті перед працівниками державних шахт складає понад 1,3 мільярда гривень. Такі дані наводять у Міністерстві енергетики. Проте, у цю статистику не включені борги перед гірниками шахти «Краснолиманська» та гірниками шахт, що орендовані підприємцем Віктором Вишневецьким на Донбасі.

- Реклама -