Колишній директор «Покровського лісового господарства» підозрюється у нанесенні державі шкоди у розмірі понад 700 тисяч гривень

Колишній директор державного підприємства «Покровське лісове господарство» підозрюється у неналежному виконанні службових обов’язків, що призвело до збитків у 700 тисяч гривень.

Про це журналістам повідомили у відділі інформаційної політики прокуратури Донецької області.

Так, досудовим розслідуванням було встановлено, що наприкінці липня 2019 року керівник державного підприємства, діючи у порушення процедури отримання дозвільних документів на санітарну порубку, не перевірив належність лісових насаджень Олександрівського лісництва до об’єктів природно – заповідного фонду.

Крім того, чоловік не звернувся до Департаменту екології Донецької ОДА для отримання лімітів та дозволів на спеціальне використання природних ресурсів на вказаній території. Розуміючи, що у нього не має відповідних документів, підписав та видав лісорубний квиток на проведення вибіркових санітарних рубок на території місцевого ландшафтного заказника.

Внаслідок несумлінного ставлення до своїх службових обов’язків, інтересам держави спричинено істотну шкоду у розмірі понад 700 тисяч гривень.

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури колишньому керівнику державного підприємства «Покровське лісове господарство» повідомлено про підозру у неналежному виконанні службовою особою своїх обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

- Реклама -