Родинський «Шахтар» переміг одну з найсильніших команд в рамках чемпіонату Донецької області

Родинський «Шахтар» впевнено крокує до перемоги у чемпіонаті Донецької області. У суботу, 14 листопада, команда зустрілась з одним з найсильніших суперників — краматорським «Авангардом».

Традиційно гра розпочалася з розминки спортсменів та настанов тренерів. Після свистка судді на полі розпочалася справжня битва за м’яч. Кожна команда хотіла відкрити рахунок та забити гол у ворота суперника.

Наприкінці першого тайму це вдалося гравцю родинського «Шахтаря». Ще один м’яч у ворота краматорчан прилетів від власного гравця.

Після нетривалої перерви гра розпочалася знову, а боротьба стала ще запеклішою. Футболісти «Шахтаря» протягом другого тайму забили ще три голи. А ось «Авангарду» вдалося забити у ворота суперника лише один раз.

Тренер «Шахтаря» Олександр Костюк зазначив, що, не дивлячись на рахунок, команда «Авангард» дуже сильний та серйозний суперник. Проте жага до перемоги та майстерність  родинських спортсменів зробили своє діло.

«Ми майже на фінішній прямій чемпіонату Донецької області. Тому до кожної гри ми готуємося ретельно, адже кожний бал на рахунку. Зараз ми обіймаємо першу позицію в турнірнір таблиці й докладемо всіх зусиль, аби стати переможцями», — розказав тренер.

Також Олександр Костюк підкреслив, що без підтримки президента футбольного клубу Сергія Андрійченка, ні ця, ні інші перемоги не були б можливими, адже саме він прийшов на допомогу команді, коли та опинилася у скрутному становищі. Наразі «Шахтар» має усе для того, аби гідно представляти своє місто на змаганнях різного рівня.

Отже, попереду у «Шахтаря» ще три гри, які гравці команди налаштовані виграти з не менш вражаючими результатами.

- Реклама -