ЦВК затвердила новий склад міських рад Покровського району

Вже офіційно Центральна виборча комісія затвердила новий склад міських рад Покровського району. Відповідна інформація з поіменними списками з’явилася на офіційному сайті ЦВК.

Так, до Покровської міської ради було обрано 38 депутатів від 5 політичних партій — «Порядок», «Опозиційна платформа — За життя», «Молодіжна партія України», «Слуга народу» та «За майбутнє». Голова — Требушкін Руслан Валерійович.

До Мирноградської міської ради було обрано 34 депутати від 5 політичних партій — «Опозиційна платформа — За життя», «Порядок», «За майбутнє», «Слуга народу» та «Опозиційний блок». Голова — Брикалов Олександр Леонідович.

До Добропільської міської ради обрано 34 депутати від 6 політичних партій — «Опозиційна платформа — За життя», «Порядок», «Опозиційний блок», «Слуга народу», «Наш край» та «Голос». Голова — Аксьонов Андрій Анатолійович.

До Курахівської міської ради обрано 34 депутати від 5 політичних партій — «Опозиційний блок», «Опозиційна платформа — За життя», «Наш край», «Слуга народу», «Порядок». Голова — Падун Роман Олексійович.

До Білозерської міської ради було обрано 26 депутатів від 7 політичних партій — «Опозиційна платформа — За життя», «Опозиційний блок», «Слуга народу», «Порядок», «Наш край», «Європейська солідарність», «Батьківщина». Голова — Макєєв Сергій Володимирович.

Наразі серед міських рад Покровської територіальної громади інформація щодо обраних депутатів відсутня тільки по Новогродівській міській раді через судові справи. Головою обрано Шевченка Олександра Миколайовича.

Що ж стосується Селидівської міської ради, то на сайті ЦВК опубліковано лише інформацію про 9 депутатів з 26. Це представники політичних партій «Наш край», «Опозиційний блок» та «Слуга народу». Головою там обрано Нешина Віталія Вікторовича.

- Реклама -