Голова Донецької ОДА прокоментував відсутність опалення у квартирах Покровська

Сьогодні, 3 листопада, відбувся брифінг очільника Донецької ОДА Павла Кириленка щодо підсумків роботи за жовтень 2020 року. Так, журналісти з Покровська поставили питання щодо відсутності опалення на об’єктах житлового фонду та соціальної сфери.

«Питання Покровська в тому, що є певні невідповідності у розрахунках між комунальним підприємством Покровської міської ради та Донецькоблгазом за розподіл природного газу. Зараз місцева влада Покровська веде перемовини з керівництвом облгазу. Найближчим часом, день-два, це питання буде вирішено, засови буде видкрито», — зазначив Сергій Гончаренко, директор департаменту житлово-комунального господарства Донецької ОДА.

До того ж, голова Донецької ОДА Павло Кириленко заначив, що вся відповідальність за це лежить на керівництві міста, яке є власником цього комунального підприємства.

Нагадаємо, керівництво «Покровськтепломережі» анонсувало початок опалювального сезону з 2 листопада. Проте опалення так і не ввімкнули. А сьогодні з власних джерел журналістам стало відомо, що початок опалювального сезону затримується через непідписаний договір на постачання газу.

- Реклама -