Єдиний податок поповнив місцеві бюджети Донеччини на 861 мільйон гривень

За 10 місяців 2020 року суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області 861,1 мільйона гривень єдиного податку, що на 6% перевищує минулорічні показники.

За рахунок такого приросту місцеві громади отримали на 46,1 мільйона гривень більше, ніж у січні-жовтні 2019 року.

Зазвичай переважну частину надходжень єдиного податку, а саме 67% від загальної суми, забезпечили фізичні особи-підприємці, сплативши до місцевих бюджетів понад 578,1 мільйона гривень.

Натомість юридичними особами — платниками єдиного податку перераховано до місцевої казни 283 мільйона гривень, у тому числі дві третини надійшло від сільгоспвиробників області — 190,9 мільйона гривень.

Нагадуємо, що єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво поповнюють місцевий бюджет та забезпечують життєдіяльність територіальних громад.

Також єдиний податок належить до тройки лідерів у формуванні місцевих бюджетів Донеччини, поступаючись за розміром лише податку на доходи фізичних осіб та земельному податку.

- Реклама -