Єдиний податок поповнив місцеві бюджети Донеччини на 861 мільйон гривень

- Реклама -

За 10 місяців 2020 року суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області 861,1 мільйона гривень єдиного податку, що на 6% перевищує минулорічні показники.

За рахунок такого приросту місцеві громади отримали на 46,1 мільйона гривень більше, ніж у січні-жовтні 2019 року.

Зазвичай переважну частину надходжень єдиного податку, а саме 67% від загальної суми, забезпечили фізичні особи-підприємці, сплативши до місцевих бюджетів понад 578,1 мільйона гривень.

Натомість юридичними особами — платниками єдиного податку перераховано до місцевої казни 283 мільйона гривень, у тому числі дві третини надійшло від сільгоспвиробників області — 190,9 мільйона гривень.

Нагадуємо, що єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво поповнюють місцевий бюджет та забезпечують життєдіяльність територіальних громад.

Також єдиний податок належить до тройки лідерів у формуванні місцевих бюджетів Донеччини, поступаючись за розміром лише податку на доходи фізичних осіб та земельному податку.

- Реклама -