У Покровську підоблікові пробації поспілкувалися з військовим

13 жовтня, напередодні святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня Захисника України до Покровського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області завітав старший солдат 57 бригади танкового батальйону Олександр Кіт.

Співробітниками відділу для неповнолітніх, що перебувають на обліку відділу організовано соціально-інформативний захід в форматі зустрічі з військовослужбовцем.

Під час знайомства хлопець з перших вуст поділився історією свого шляху до лав ЗСУ, про перші перемоги та втрати, розповів підліткам, що 14 жовтня є особливим днем для українців, оскільки поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну.

Нагадав, що в теперішній скрутний час наш спокій захищають не тільки збройні сили України, а й добровільні батальйони та волонтери. Розповів про переваги служби хлопців та дівчат за контрактом в ЗСУ, надав інформаційні листівки.

Наприкінці заходу підлітки висловили службовцеві свою подяку, привітали теплими словами, побажали зміцненню віри та сили духу, представники органу пробації подарували квіти.

Метою зустрічі було подякувати всім тим громадянам, які присвятили життя захисту української держави. Такі заходи сприяють вшануванню мужності та героїзму захисників України, військових традицій і звитяг Українського народу, зміцненню патріотичного духу серед підлітків, пробудженню почуття особистої відповідальності перед наступним поколінням, зміцнюють почуття готовності служити Батьківщині своєю
працею та стати на захист державних інтересів, виховання глибокої поваги до воїнів, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства.

- Реклама -