У Добропіллі пройшли фінальні поєдинки X Відкритого обласного турніру з боксу, присвяченого пам’яті С.Г. Арутюнова

- Реклама -

10 жовтня в Палаці спорту м. Добропілля в рамках X відкритого обласного турніру з боксу серед юніорів 2004-2005 рр.н., юнаків 2006-2007 рр.н. 2008-2009 рр.н., присвячений пам’яті С.Г. Арутюнова зійшлися у фінальних поєдинках 153 спортсмени з міст України: Енергодар, Умань, Харків, Павлоград, Тернопіль, Авдіївка, Івано-Франківськ, Курахове, Білицьке, Білозерське, Орєхов, Волноваха, Дніпро, Тернівка, Южноукраїнськ, Львів, Краматорськ, Маріуполь, Мирноград, Одеса, Покровськ, Селидове, Соледар, Добропілля.

Протягом 3 змагальних днів спортсмени боролися за право бути кращими.

До спортивних звершень боксерів Великого Добропілля готують тренери, які є справжніми професіоналами своєї справи: у місті Добропілля — Олександр МИРОНЮК, Олександр МИХАЛКО і Андрій БИЧКОВ (Дитячо-юнацька спортивна школа відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради), у місті Білозерське — Ілля ШУПІЧЕНКО (Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа
олімпійського резерву з боксу), у місті Білицьке – Євген НОВІК (ДЮСШ м.Добропілля).

Фінальні поєдинки змушували тремтіти серця вболівальників, та своїми палкими емоціями вони надавали енергії боксерам. Добропільські спортсмени показали хороший рівень підготовки, неабияку волю до перемоги і в результаті вибороли 22 призових місця:

серед юніорів 2004-2005 рр.н.
IIІ місце:
— Шаданія Мамука, вагова категорія 66 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК);
— Єгор Ясюк, вагова категорія 54 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО);
— Сергій Сук, вагова категорія 54 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО)
— Тарас Мамонов, вагова категорія 63 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО)

серед юнаків 2006-2007 рр.н.
І місце:
— Максим Жук, вагова категорія 42 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК);
— Микита Заровній, вагова категорія 54 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО);
— Гліб Корнєв, вагова категорія 58 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИРОНЮК
II місце:
— Данило Портянський, вагова категорія 36 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК);
— Олександр Сук, вагова категорія 38 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК);
— Денис Пелецький, вагова категорія 57 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО);
— Артем Лейко, вагова категорія 54 кг (тренер – Євген НОВІК);
— Іван Демяненко, вагова категорія 70 кг (тренер — Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО).
ІІІ місце:
-Костянтин Зябров, вагова категорія 66 кг (тренер – Євген НОВІК);
-Дмитро Крохмаль, вагова категорія 38 кг (тренер – Ілля ШУПІЧЕНКО)

серед юнаків 2008-2009 рр.н.
ІІ місце:
-Андрій Сліпченко, вагова категорія 36 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО);
-Володимир Кошман, вагова категорія 32 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО);
-Іван Бесонов, вагова категорія 38 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО);
-Всеволод Сімонов, вагова категорія 62 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО);
III місце:
-Давид Бойченко, вагова категорія 38 кг (тренер – Євген НОВІК);
-Іван Євсеєнко, вагова категорія 40 кг (тренер – Ілля ШУПІЧЕНКО);
-Андрій Самофалов, вагова категорія 43 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО);
-Дмитро Чеботарев, вагова категорія 63 кг (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО);

Цінними призами були нагороджені кращі учасники в трьох номінаціях: «Кращий боксер» — Максим Жук (м. Добропілля), «За техніко — тактичну майстерність» — Богдан Челдик (м. Курахове), «За волю до перемоги» — Олександр Медвідь (м. Маріуполь).

Переможці були нагороджені медалями, грамотами.

- Реклама -