В одному з готелів Покровська припинили трансляцію каналів так званої «ДНР»

На початку минулого місяця на нашому сайті було опубліковано матеріал щодо того, що у Покровську в одному з готелей безперешкодно транслюють заборонені канали.

Тоді один з гостей міста розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук допис, в якому обурився вільним доступом до російських телевізійних каналів та каналів так званої ДНР, ще й на «перших сходинках».

Вчора ж, 30 вересня, на офіційному сайті Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення було повідомлено, що завдяки спільним діям представника Національної ради у Донецькій області Наталії Шах і правоохоронних органів припинено ретрансляцію двох російських програм («Звезда», «Россия 1») та двох програм так званої «ДНР» («Оплот», «1 республиканский») у готелі «Дружба» міста Покровська.

Адміністрація готелю наявність зазначених каналів пояснила своєю начебто необізнаністю щодо вимог трансляції телевізійних програм. Тобто, вже сьомий рік триває війна на сході України, в якій гинуть наші співвітчизники, а адміністрація готелю робить вигляд, що про це ніколи не чула.

Варто нагадати, що власниця готелю «Дружба» була представлена як одна з учасниць команди президента на місцевих виборах в Покровську. У той же час в її закладі у вільному доступі була пропаганда «руського миру», привітання ватажків так званої ДНР та виступи президента РФ.

Однозначно, позитивним є той факт, що компетентні органи оперативно відреагували на цей факт та припинили незаконну трансляцію цих каналів. І хочеться вірити, що у нашому місті, особливо у публічних місцях, більше не будуть показувати канали, які становлять загрозу інформаційній безпеці країни.

- Реклама -