Оплот-ТВ у Покровську чи як в одному з готелей міста можна подивитися канали так званої ДНР

- Реклама -

Вже сьомий рік триває війна на сході України, яка забрала життя багатьох наших співвітчизників. Проте у Покровську деякі бізнесмени цей факт з історії нашого краю намагаються викреслити. Так, наприклад, у готелі «Дружба», що розташований у центрі міста, можна безперешкодно подивитися заборонені телевізійні канали.

Так, Юрій Горбань, який наразі працює у Фонді «Демократичні ініціативи», на днях зупинився у готелі. Увімкнувши телевізор, чоловік обурився вільним доступом до російських телевізійних каналів та каналів так званої ДНР, ще й на «перших сходинках».

«Перша кнопка на пульті телевізора телеканал Первый (Россия), кнопка 2 — Оплот 2 (Донецьк), кнопка 3- НТВ (Россия), далі- «Оплот ТВ» (Донецьк), Новороссия (Донецьк), Юнион (Донецьк), Россия 1 (Москва), 1 Республиканский (Донецьк). В ефірі — Пушилін, День звільнення Донбасу, обстріли з нашого боку, Путін, Лукашенко, виступ Лепса в Донецьку, піонери, георгіївські стрічки, реклама про автобусні рейси в Росію та вакансії в Ростові. Українські телеканали у другому десятку. Що відбувається, де я?!», — написав чоловік на своїй сторінці.

Опубликовано Юрій Горбанем Вторник, 8 сентября 2020 г.

 

Варто відзначити, що власниця готелю «Дружба» минулими вихідними була представлена як одна з учасниць команди президента в Покровську. У той же час в її закладі у вільному доступі пропаганда «руського миру», привітання ватажків так званої ДНР та виступи президента РФ.

Чи знає керівництво президентської партії, які люди представлятимуть їх на місцевих виборах? Чому компетентні органи не звертають уваги на те, що у самісенькому центрі Покровська, у готелі, де зупиняються люди з різних міст та навіть країн, безперешкодно транслюють Оплот-ТВ та Новоросію? І що такі люди можуть доброго та корисного зробити для Покровська?

- Реклама -