У Покровську на блокпосту затримали чоловіка з пістолетом

- Реклама -

Співробітниками Покровського (раніше — Красноармійського) відділу поліції, на території блокпосту був затриманий чоловік, який перевозив пістолет кустарного виробництва.

Сьогодні, на території Покровського блокпосту, для перевірки був зупинений автомобіль таксі. Під час огляду автівки кінологічний пес зреагував на пасажира. Зрозумівши, що відпиратися вже нема сенсу, чоловік зізнався, що має при собі вогнепальний пістолет кустарного виробництва калібру 5,6 мм.

Власником забороненої зброї виявився 40-річний місцевий мешканець, який раніше вже притягався до відповідальності за скоєння кримінальних правопорушень. Затриманий пояснив, що цей пістолет він знайшов на території місцевої залізничної станції та вирішив залишити собі. «Для чого і сам не знаю, просто щоб було, нічого кримінального не замислював», — каже правопорушник.

Достовірність його свідчень буде перевірена в ході досудового розслідування. Виявлена зброя вилучена та буде направлена на експертизу, а у відношенні її власника відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Таким чином за зберігання своєї знахідки чоловік може відправитися за грати на строк до 7 років.

- Реклама -