Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки пішов на самоізоляцію — його член Руслан Требушкін розгулює Покровськом

- Реклама -

Комітет Ради з питань нацбезпеки повним складом пішов на самоізоляцію через підозру коронавірусу в одного з членів секретаріату комітету. 

Про це було повідомив один з народних депутатів під час проведення засідання комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

Також на сайті комітету з питань нацбезпеки є інформація щодо відміни найближчих засідань, які були заплановані на 9 та 11 вересня. Причина — введення в комітеті режиму самоізоляції.

Нагадаємо, що до складу цього комітету входять 18 народних депутатів, серед яких і колишній мер Покровська Руслан Требушкін.

Останній, до речі, режиму самоізоляції зовсім не дотримується, а розгулює по Покровську та проводить зустрічі з мешканцями, порушуючи усі карантинні норми.

Як бачимо, Руслан Требушкін у повній мері нехтує і рішенням комітету, до якого входить, і режимом карантину. Збіг це чи ні, але тільки протягом двох днів кількість виявлених хворих у Покровську становила 10 чоловік, майже усі — люди похилого віку. Та, як бачимо, це абсолютно не хвилює нардепа, адже його головна мета підвищення рейтингу напередодні виборів та чергові обіцянки для мешканців Покровська.

- Реклама -