В Мирнограді міркували, як знайти роботу неповнолітнім

- Реклама -

Сьогодні, 28 грудня, в Мирноградському (Димитровському) міському центрі зайнятості відбулося засідання міжвідомчої комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Директор ММЦЗ Наталія Базилевич наголосила, що основним завданням державних структур та громадських організацій є забезпечення зайнятості молоді, що є профілактикою бездоглядності та вчинення неповнолітніми неправомірних дій. Проте вирішення зазначеної проблеми в цілому неможливо без системного підходу та створення налагодженого механізму взаємодії всіх зацікавлених сторін на місцях.

Тож під час заходу членами комісії були обговорені питання забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, реалізація міських програм щодо надання соціальних послуг зазначеним категоріям населення, підведені підсумки з організації тимчасових робіт для неповнолітніх у 2016 році. Були висвітлені питання соціального супроводу та сприяння у працевлаштуванні неповнолітнім, в т. ч. які перебувають на обліку в кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України у Донецькій області.

Присутні не тільки обговорили ситуацію в сфері зайнятості неповнолітніх та існуючі проблеми, але й дії на майбутній рік.

- Реклама -