Стартував пілотний проєкт монетизації вартості «пакунків малюка»: як батькам отримати кошти

- Реклама -

З сьогоднішнього дня, 1 вересня, відповідно до прийнятого Урядом рішення, розпочнеться реалізація пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну живонароджену дитину для придбання дитячих товарів та товарів для породіллі. Розмір допомоги «пакунок малюка» становить 5 тисяч гривень.

Для того, щоб отримати допомогу, атькам новонароджених, патронатним вихователям чи прийомним батькам необхідно звернутися до відділення «Приватбанку» та відкрити рахунок й отримати спеціальну соціальну картку.

Далі ними подаються до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання або місцем перебування заява з необхідними документами, а саме:

  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія ідентифікаційного номера та інші документи щодо опіки над дитиною або перебування дитини в дитячому будинку сімейного типу, прийомній та патронатній сім’ї;
  • для дітей, які народилися у 2020 році в пологовому будинку, — довідка з пологового про неотримання «пакунка малюка».

Заяву та пакет документів можна подавати в електронному вигляді.

Звернутися за призначенням грошової компенсації батьки можуть протягом 12 місяців з дня народження дитини.

В Донецькій області таку допомогу в 2020 році планується надати батьками або уповноваженими особам на понад 11 тисяч дітей.

- Реклама -