У Добропільському районі попереджено реалізацію контрафактного алкоголю вартістю 5,5 мільйона гривень

- Реклама -

Біля села Ганнівка Добропільського району було попереджено факт реалізації контрафактного алкоголю. Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що 28 серпня 2020 року у ході відпрацювання оперативної інформації співробітниками ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях на автошляху біля селища Ганнівка Добропільського району зупинено два вантажні автомобілі маркок «Рено» і «МАЗ».

Під час огляду вказаних транспортних засобів виявлено та вилучено майже 58 000 пляшок контрафактного алкоголю загальною вартістю понад 5,5 мільйона гривень.

Наразі прокуратурою до суду подано клопотання щодо накладення арешту на вилучену продукцію та підготовлено постанови про призначення ряду експертиз. Встановлюються підприємства, де виготовляли алкоголь сумнівної якості.

Прокуратурою Донецької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України).

Досудове розслідування триває.

- Реклама -