Мешканка Покровська втратила 8 тисяч гривень після спілкування зі «співробітниками» банку

- Реклама -

Мешканка Покровська повірила незнайомцям, які зателефонували та представилися співробітниками служби безпеку банку, та втратила 8 тисяч гривень. Тепер цією справою займаються правоохоронці, які встановлюють особи зловмисників та відкрили кримінальне провадження.

Жінка розповіла, що їй начебто зателефонували працівники банку та повідомили, що на її рахунок хтось помилково переказав гроші й їх необхідно повернути, аби не платити зайві відсотки за користування коштами.

Виконуючи вказівки незнайомців, жінка назвала свої персональні дані. Після завершення розмова, потерпіла вирішила перевірити рахунок на своїй картці, та з’ясувала, що її рахунок став менше на 8 тисяч гривень. Покровчанка намагалася зв’язатися до псевдопрацівників, проте всі її спроби виявилися марними. Після цього жінка звернулася за допомогою до Покровського відділу поліції.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі терміном до 3-х років.

- Реклама -