«Пряникова пошта» подружила підлітків зі Сходу і Заходу

- Реклама -

Добропільські Лігівці отримали листи-відповіді від своїх однолітків з Вінниці. В середині кожного зворотнього листа юні помічники поліцейських знайшли запашні  розписні медові прянички. Лігівці із захопленням читали листи, а маленькими смаколиками вирішили прикрасити свої ялинки.

Напередодні новорічних свят Лігівці прийняли участь у проекті «Пряникова пошта-2016». Діти написали листи до своїх однолітків з Заходу і вже сьогодні отримали відповіді на свої посилання.

Школярі з Вінниці підготували невеличкі сюрпризи для «юних правоохоронців», в середині кожного листа-відповіді на дітей чекали запашні розписні медові прянички. Окрім зворотної адреси у кожній листівці діти залишили посилання на свої Інтернет ресурси.

Хлопці та дівчата з Вінниці привітали Лігівців зі святами та із задоволенням розповіли їм про свої традиції щодо зустрічі Нового року та Різдва. Діти з Заходу написала купу побажань своїм новим друзям. У своїх листах школярі розповідали про себе та свої родини, а також запрошували Лігівців у гості.

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» дуже раді, що прийняли участь у «Пряниковій пошті». Саме завдяки такій акції у них з’явилось багато нових друзів і в подальшому вони обов’язково з ними зустрінуться та потоваришують.  

- Реклама -