Стало відомо, кого обрала Донеччина

- Реклама -

18 грудня у Іллінівській сільській, Миколаївській міській та Соледарській міській об’єднаних територіальних громадах Донецької області відбулися перші місцеві вибори голів та депутатів міських та селищних рад. Вже з’явилися результати цього політ-змагання.

Ось, що повідомляє з цього приводу сайт Донецької ОДА:

«Віддати свій голос прийшли майже половина виборців кожної з громад. У Соледарській громаді Бахмутського району явка склала 49%, в Іллінівській громаді Костянтинівського району – 48%, у Миколаївській громаді Слов’янського району – 46%. Середня явка склала – 47,6% від кількості виборців, що взяли участь у голосуванні. Порівняно з іншими регіонами це один з найвищих показників.

За даними районних територіальних комісій, відповідно до підсумків голосування, головою Іллінівської об’єднаної громади обрано Володимира Олександровича Маринича, Миколаївської об’єднаної громади – Олену Миколіївну Цикунову та головою Соледарської об’єднаної громади – Олександра Миколайовича Степаненко.

В Іллінівській сільській об’єднаній громаді до складу депутатського корпусу увійдуть представники чотирьох партій та п’яти депутатів-самовисуванців, які набрали найбільшу кількість голосів у своєму окрузі. Серед партій впевненим лідером є районна організація «Блок Петра Порошенка «Солідарність» з 42% голосів (будуть представляти 11 депутатів). Результати голосування показують збільшення довіри до провладної сили порівняно з 2015 роком у три рази. Політична партія «Наш край» отримала 15% голосів (4 депутати). «Опозиційний блок» – 15% голосів (4 депутати), «Батьківщина» – 7,69% (2 депутати), а також депутати-самовисуванці: Московець Наталія Володимирівна, Тараман Андрій Вікторович, Коваль Станіслав Михайлович, Полуян Анатолій Миколайович та Гладка Ольга Миколаївна будуть представляти інтереси громади.

У депутатському корпусі Миколаївської міської громади представлені чотири політичні сили. Беззаперечним лідером є районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» з результатом 40% (11 депутатів), що більше в 4 рази у порівнянні з 2015 роком, «Наш край», який набрав 26% голосів (8 депутатів), «Опозиційний блок» – 19% (5 депутатів) та Аграрна партія України – 6% голосів (2 депутати).

Соледарську міську об’єднану громаду представляють депутати різних партій. Третину голосів набрав «Опозиційний блок» і отримав 9 мандатів, «Блок Петра Порошенка «Солідарність» 19,23% голосів (5 депутатів), «Наш Край» – 11,54% (3 депутати), партія «Відродження»: 15,38% голосів (4 депутати), партію «Розумна сила» з 11,54% голосів (3 депутати), «Батьківщина» – 7,69% (2 депутати).

Таким чином, результати голосування показують збільшення довіри до влади більш ніж у три рази (порівняно з 2015 роком).

В останні дні цього року повинні зібратися перші сесії, під час яких голови та новообрані депутати приймуть присягу та розпочнуть виконання своїх повноважень».

- Реклама -