100 тисяч гривень на збільшення статутного фонду: чи підтримали депутати Покровська виділення грошей на нове комунальне підприємство?

Вчора, 30 липня, у Покровську відбулася позачергова 81 сесія міської ради. Серед інших питань депутати розглянули проект рішення щодо затвердження Статуту КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» за рахунок збільшення статутного фонду.

Нагадаємо, КП «БКП» було створено у червні на сесії міської ради. Наразі підприємство вже офіційно зареєстровано, там працюють три особи: в.о.директора, бухгалтер та юрист.

Доповідачем по цьому питанню виступив Костянтин Опашнянський, в.о.директора. Він повідомив, що без підтримки з місцевого бюджету підприємство не зможе у подальшому існувати, адже необхідно придбати комп’ютерну техніку, канцелярське приладдя, програмні комплекси, виплатити заробітну плату працівникам, які розпочали роботу на підприємстві лише декілька днів тому.

Збільшити статутний капітал пропонувалося на 100 тисяч гривень за рахунок місцевого бюджету.

На цю доповідь депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко зробив слушне зауваження, що комп’ютерну техніку можна взяти в оренду у комунального підприємства «Управління міського господарства», яке й так буде передавати «БПК» усе своє майно.

«Я пропоную спочатку провести перевірку «Управління міського господарства». Зробити інвентаризацію та повний аудит. Я з початку був проти створення цього нового підприємства. Є наше підприємство «УМГ», там є люди, є досвід роботи, є майно», — зазначив Сергій Сергійович.

Після цього депутати перейшли до голосування. За даний проект рішення проголосували 18 депутатів, тому рішення не було прийняте.

При цьому з порядку денного було знято питання щодо передачі основних засобів з балансу КП «Управління міського господарства» на баланс КП «Багатогалузеве комунальне підприємство».

- Реклама -