«Цілющий обряд»: мешканка Покровська втратила понад 3 тисячі євро, 1600 доларів США та 130 тисяч гривень

Пенсіонерка з Покровська втратила всі свої заощадження після спілкування з «цілителькою», яка обіцяла їй зняти порчу. Тепер правоохоронці відкрили кримінальне провадження та встановлюють особи причетних.

Так, у суботу до Покровського відділу поліції звернулася жінка 1953 року народження, яка повідомила, що її ошукали.

З’ясувалося, що на вулиці до покровчанки підійшла жінка та запропонувала зняти з неї усі існуючі проблеми зі здоров’ям. Для цього необхідно було принести всі гроші, які тільки були в домі.

У цей час до розмови приєдналася перехожа, яка зазначила, що також готова скористатися  послугами «цілительки», але готова пропустити жінку вперед.

Пенсіонерка пішла додому, зібрали всі кошти, що були та принесла на зазначене місце. Нова «знайома» дала їй червону нитку та наказала спалити її на перехресті. Коли ж жінка повернулася, ні «цілительки», ні іншої клієнтки вже не було. Разом з ними зникли і гроші — 3 160 євро, 1 600 доларів США та 130 тисяч гривень.

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -