Алергія на літо – як боротися з полінозом

Останнім часом серед населення почастішали скарги на симптоми алергії. У літній сезон на сході України спостерігається активне цвітіння амброзії, полину та злакових культур. За якими ознаками відрізнити алергію від звичайної застуди, як вберегти себе від неприємних симптомів?

Головна ознака алергії – систематичність. Симптоми з’являються щороку в один і той же період. Частіше за все: постійне чхання, сильний нежить, сльозотеча, почервоніння очей, висип на шкірі та свербіж. І при всьому цьому – нормальна температура тіла.

Лікарі підкреслюють, що вилікувати алергію повністю неможливо. Але можна полегшити її симптоми різними способами: вологе прибирання, провітрювання, потрапляння у приміщення природних променів сонця, які забезпечують бактерицидний ефект.

Пам’ятайте, що на тлі алергії загострюються інші хронічні хвороби. Тому у разі погіршення самопочуття не слід зволікати. Краще негайно звернутися до лікаря, щоб розібратися в причинах.

Тож, якщо вас турбує систематична алергія, уважно слідкуйте за симптомами та усіма засобами мінімізуйте контакт з алергенами. Користуйтеся рекомендаціями лікарів та будьте здорові!

- Реклама -