У Донецькій області навчальний рік планують розпочати за одним з трьох сценаріїв

Вчора, 21 липня, відбулася селекторна нарада департаменту освіти та науки Донецької ОДА, під час якої розглядалися питання, пов’язані з початком нового навчального року.

Так, за словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, новий навчальний рік 2020-2021 розпочнеться для більшості учнів країни традиційно, 1 вересня.

Наразі освітянами розглядається декілька варіантів здійснення освітнього процесу. Що ж стосується Донецької області, то навчальний рік в області розпочнеться за одним з трьох варіантів:

  • звичайний (відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі);
  • змішаний (освітній процес забезпечується як дистанційно, так і в звичному режимі, але з дотриманням правил дистанціювання та гігієни);
  • дистанційний, але на незначний період (за умови перевищення епідеміологічного порогу).

Остаточне рішення щодо того, за яким варіантом буде проводитися навчання в тому чи іншому місті, будуть приймати регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також під час наради зверталася увага на забезпеченні закладів освіти дезінфікуючими засобами, проведення скринінгу тощо. Відповідальність за організацію цих заходів покладається на органи місцевого самоврядування.

- Реклама -