Рятувальники Добропілля перевірили, як фермери дотримуються вимог пожежної безпеки

З метою попередження виникнення пожеж у полях та запобігання знищення дорогоцінного врожаю вогнем, фахівці ДСНС у Донецькій області перевіряють чи дотримуються власники сільськогосподарських підприємств пожежної та техногенної безпеки.

14 липня фахівці Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели профілактичні рейдові заходи у полях Добропільського району. Під час перевірки рятувальники поспілкувались з аграріями щодо заходів, яких необхідно виконувати з метою недопущення надзвичайних ситуацій.

Працівники ДСНС звернули увагу на необхідності пильно стежити за справністю сільськогосподарських машин, комбайнів та іншої спеціальної техніки, що залучається до збору врожаю. У спеціалістів, які працюють на полях, завжди мають бути поруч справні засоби пожежогасіння. Крім того кожен повинен вміти користуватись даним обладнанням.

На завершення працівники аграрного сектору Добропільщини отримали листівки та пам’ятки із закликом дотримуватися правил пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії.

- Реклама -