Сучасний підхід: у Родинському оновлюють пішохідні переходи

- Реклама -

Програма благоустрою маленького шахтарського містечка Родинське триває. Завдяки ініціативам та підтримці Сергія Андрійченка, а також небайдужих мешканців, у місті було приведено до ладу парки та сквери, проводилися роботи із заміни зовнішнього освітлення, встановлюються нові сучасні зупиночні комплекси з камерами відеоспостереження та Wi-Fі. А сьогодні у місті розпочалися роботи з оновлення пішохідних переходів.

Як повідомила журналістам в.о.Родинського міського голови Катерина Андрійченко, усього в місті, за ініціативою депутата Покровської міськради Сергія Андрійченка, буде оновлено 8 пішохідних переходів, які розташовані біля навчальних та дошкільних закладів міста, а також у центрі Родинського.

Так, окрім того, що буде оновлена дорожня розмітка, в асфальт були вмонтовані спеціальні ліхтарики, які освітлюватимуть пішохідний перехід у темний час доби. Також були встановлені дорожні знаки, що будуть світитися вночі.

Катерина Андрійченко наголосила, що таким чином міська влада намагається привернути увагу водіїв та знизити аварійну ситуацію в місті. Також очільниця міста підкреслила, що заходи з благоустрою міста й надалі триватимуть, аби кожен мешканець відчував себе комфортно та затишно у рідному місті.

- Реклама -