«Дайте мені спочатку проектно-кошторисну документацію», — очільник ДонОДА Павло Кириленко про будівництво школи боксу в Покровську

У неділю, 5 липня, у Краматорську відбулася пресконференція голови Донецької ОДА Павла Кириленка, призначена року на посаді. Після звіту очільник області поспілкувався з представниками ЗМІ та відповів на найбільш хвилюючі питання.

Так, під час розмови стало відомо, що Павло Кириленко ще навіть не бачив проектно-кошторисної документації щодо будівництва школи боксу в Покровську, презентація якої відбулася на останній сесії міської ради.

«Дайте мені проектно-кошторисну документацію. Я візьму ці цифри, візьму людину не з обладміністрації, яка мені скаже наскільки все прозоро і чесно, і тоді ми будемо казати, коли будемо будувати цей об’єкт. Наразі я бачив тільки презентацію, чув «Ми хочемо зал боксу!»… Не хочу нікого образити, але часто до мене приходять, кажуть «Хочу!», дають документацію, а там такі цифри, які не можуть і не повинні там бути. Я цього ніколи не допущу. Я за те, що якщо воно є, то має бути відпрацьоване, і цифра має відповідати дійсності», — наголосив Павло Олександрович.

Також очільник області підкреслив, що не допустить постійних коригувань проектів та нових довгобудів.

Нагадаємо, на останній сесії Покровської міськради начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Олександр Швайко представив депутатам та громадськості презентацію будівництва школи боксу. Він тоді наголосив, що будівництво відбудеться повністю  за кошти обласного бюджету й завершиться протягом року.

Але, як бачимо, сам очільник області про це будівництво чув лише краєчком вуха. Тобто жодної мови про виділення грошей з обласного бюджету на нову спортивну школу в Покровську ще не ведеться. Що ж це тоді? Черговий піар покровських можновладців чи їх недолугість? Чи з’явиться новий спорткомплекс у місті чи все це залишиться лише черговими обіцянками? Відповіді на ці питання дізнаємося вже дуже скоро.

- Реклама -