Замість жорсткого диску мешканця Добропілля чекав жорсткий удар

- Реклама -

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернувся 33-річний місцевий мешканець та повідомив, що став жертвою шахраїв.

Під час спілкування з потерпілим правоохоронці встановили, що чоловік замовив на одному із Інтернет-сайтів жорсткий диск «Toshiba», перевівши на рахунок продавця 1060 гривень, бажаного товару потерпілий так і не дочекався.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України. Санкція статі передбачає до 3 років позбавлення волі.

Поліція нагадує: «Шановні громадяни, пам’ятайте, щоб переконатися у надійності Інтернет–магазину, потрібно в першу чергу звертати увагу на: коментарі, форуми, різноманітність товару, можливість повернення товару, доставку, та оплату. У великих та надійних інтернет — магазинах ніколи не вимагають гроші наперед. Ви оплачуєте покупку лише тоді, коли отримаєте та переконаєтеся, що з нею все гаразд. Якщо у вас вимагають передоплату, це свідчить про недоброякісний магазин. Ліпше перестрахуйтеся та відмовтеся від придбання товару, аби потім не шкодувати про втрачені кошти. Все ж краще робити покупки у відомих, розкручених інтернет-магазинах. Їх популярність – знак якості та добросовісної роботи працівників». 

- Реклама -