Правоохоронці Покровська врятували двох дітей, які мешкали у неналежних умовах

Покровський відділ поліції повідомляє, що в селищі Гришине Покровського району двоє маленьких хлопчиків мешкали в антисанітарних умовах. Батьки малечі цим не переймались, тож матір дітей правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності.

Працівники служби у справах дітей Покровської райдержадміністрації повідомили інспекторам ювенальної превенції Покровського відділу поліції що в с.Гришине мешкає проблемна родина, в якій виховується двоє малолітніх дітей. Співробітники прийняли рішення вирушити на вказану адресу з коміссією й перевірити умови проживання.

Перевіряючих зустрів чоловік, який виявився співмешканцем матері дітей. Самої жінки вдома не було. За словами чоловіка вона поїхала по справах, а на нього залишила двох синів — одного та двох років. В будинку панувала антисанітарія, діти виглядали неохайно, а з продуктів харчування – лише каша в пляшці сумнівного вигляду.

Медпрацівники зауважили, що малечі необхідний додатковий медогляд. Тому було вирішено тимчасово влаштувати малечу до педіатричного відділення міської лікарні, де вони наразі й перебувають.

Через деякий час мати з’явилась у лікарні, де відносно неї правоохоронцями був складений адміністративний протокол за статтею 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

- Реклама -