У Покровську провели чергову толоку для бюджетників

Сьогодні, 3 липня, у Покровську відбулася загальноміська толока, в якій прийняли участь працівники бюджетних установ міста та 

Так, прибрати парк «Ювілейний» вийшли працівники виконкому, відділу освіти, Управління соцзахисту населення, комунальних підприємств та місцеві мешканці.

Протягом декількох годин вони приводили до ладу територію парку, адже більшість відпочиваючих не дотримуються елементарних правил культурної поведінки та смітять. Далося до взнаки й торішнє листя та суха трава.

Але не слід забувати, що з бюджету Покровська на прибирання парків та скверів виділяють сотні тисяч гривень. Наприклад, у 2020 році  було укладено договір на прибирання того ж самого парку «Ювілейний», парку «Соборний», площ Шибанкова та Свободи, а також бульварів Андрющенко та Миру, з вже відомим, наближеним до влади, ФОПом Романом Маширом. За свої послуги підприємець отримає ні багато, ні мало, а близько 200 тисяч гривень.

Проте вже не вперше з початку нового року на прибирання парків виходять бюджетники, які у свій робочий час приводять до ладу міста відпочинку.

І, начебто, непогана ініціатива допомоги рідному місту… Та чому ті, хто й так сплачує податки, які наповнюють бюджет міста, мають виконувати роботу прибиральників? Коли вже, нарешті, в нашому місті лікарі почнуть лікувати, вчителі вчити, соцпрацівники надавати допомогу літнім та самотнім людям, а не підмітати алеї, згрібати траву та збирати сміття?

 

- Реклама -