Де військовим і учасникам АТО отримати допомогу у Мирнограді

- Реклама -

Сьогодні питання соціального захисту учасників АТО постає все гостріше. Військовослужбовці та члени їх сімей часто не проінформовані про свої права та процедуру їх захисту. З метою підвищення якості надання послуг та розширення можливостей щодо працевлаштування учасників АТО сьогодні в Мирноградському центрі зайнятості пройшов інформаційний семінар для зазначеної категорії населення.

Розпочала захід заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Трошина Дар’я Олександрівна, яка проінформувала присутніх про послуги, які надаються службою зайнятості учасникам АТО, ознайомила з правами та обов’язками безробітних, зупинилася на можливостях прискорення працевлаштування, зокрема, шляхом можливого проходження професійного навчання, здобуття нової професії, в т.ч. і за рахунок отримання ваучера, або самозайнятості.

До участі у семінарі запросили представників Мирноградського центру допомоги учасникам АТО. Керівник організації Олексій Никитов та секретар Вікторія Шитікова розповіли учасникам про основні напрямки діяльності своєї організації, її задачі та функції, запропонували присутнім консультації з різних питань, зокрема, з психологічної підтримки, медичної реабілітації, санаторного лікування, пільг та соціальної допомоги.

«Наявність пільг, порядок їх оформлення, виправлення помилок у документах та представлення інтересів у структурах влади — це лише один з напрямків діяльності, які пропонує Центр допомоги учасникам АТО і є надзвичайно затребуваним», — резюмував Олексій Вікторович.

Учасники семінару відзначили важливість і актуальність подібних заходів, адже відвідування таких семінарів підвищує їх обізнаність з багатьох аспектів та допомагає вирішувати конкретні питання соціальної та психологічної адаптації.

- Реклама -