Шахтарі Донеччини продовжують страйкувати в столиці: поліція заважає встановленню наметового містечка

Вже другий день поспіль у Києві продовжується безстрокова акція протесту шахтарів, у якій приймають участь працівники ДП «Мирноградвугілля», «Селидіввугілля» та «Добропіллявугілля». Сьогодні гірники знову страйкують під стінами Офісу Президента.

До шахтарів приєдналися деякі народні депутати та голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Варто відзначити, що народного депутата по 50 округу Руслана Требушкіна на акції протесту не було, адже він знаходиться наразі у Покровську, де проводить прийоми та хизується на камеру.

Намагаючись привернути увагу до своєї проблеми та вимагаючи виконати всі вимоги, шахтарі планували встановити наметове містечко під стінами Офісу Президента. Проте поліція та поліція діалогу забрали ці намети та перешкоджають їх встановленню.

Нагадаємо, 30 червня у Києві розпочалася безстрокова акція протесту гірників. Шахтарі вимагають від влади погасити заборгованість по зарплаті, звільнити голову профільного комітеті у Верховній Раді Андрія Геруса, заборонити імпорт вугілля та електроенергії з Росії та Білорусі, а також забезпечити стабільну роботу вугільних підприємств.

- Реклама -