На Донетчині засудили організаторів незаконного референдуму

- Реклама -

На Донетчині оголошено вироки двом організаторам незаконного референдуму, повідомляє обласна прокуратура.

Дружківський міський суд виніс обвинувальні вироки 62-річній жінці та 58-річному чоловіку, які брали участь в організації та проведенні незаконного референдуму на території м. Дружківка.

У ході судових слухань, під час яких прокуратура Донецької області підтримувала державне обвинувачення, встановлено, що пенсіонери, мешканці м. Дружківка, були головами дільничних виборчих комісій.

«За попередньою змовою з учасниками терористичної організації «ДНР» та з власних переконань, жінка та чоловік організували роботу з проведення незаконного референдуму щодо проголошення державної самостійності псевдо-республіки. Вони контролювали роботу підлеглих членів комісії з формування списків виборців, видачу бюлетенів, складали та підписували протоколи незаконного голосування», — говориться у повідомлені.

Дії організаторів референдуму кваліфіковано за ч. 2 ст. 110 КК України «Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України».

Вироком суду кожного з них засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік.

Нагадаємо, що у Покровську, колишньому Красноармійську, теж проводився незаконний референдум, до якого причетні місцеві жителі. Але жодного з них досі не покарано.

- Реклама -