У Покровську спеціалісти пробації провели інформаційний захід до Дня Конституції

«Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі собі її не збудуємо, і ніхто з нас
не зробить нації, коли ми самі нацією не хочемо бути…» — саме під таким гаслом сьогодні, 26 червня, у Покровську відбувся інформаційний захід, писвячений Дню Конституції України.

Так, Поккровський відділ пробації спільно з відділом «Покровського бюро правової допомоги» провели  для неповнолітніх суб’єктів пробації інформаційно-правовий захід «Конституція незалежної України». Лекція відбулася у приміщенні центральної міської бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка.

Співробітники бібліотеки розповіли про шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції — Основного Закону України. Пояснили, що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною.
Під час заходу представник бюро правової допомоги нагадав присутнім що Конституція це Основний Закон нашої держави, в якому закріплено правові основи України. Розповів про такі основні засади Конституції України, як право на життя, право на житло, право на працю, право на відпочинок, право на лікування та інше.
Не забули й про записані в Конституції обов’язки. До прикладу:
  • обов’язок захищати свою Батьківщину,
  • обов’язок берегти природу,
  • обов’язок виконувати вимоги Конституції .
Присутні також ознайомились з книжковою виставкою «Конституція України. Історія: відома й невідома» . Стали учасниками правового діалогу, метою якого є: виховання поваги до основного Закону України, дотримання правил існування в суспільстві
формування правильного ставлення до законів та необхідності їх дотримання.
- Реклама -